top of page

BAKIM, ONARIM VE TEMİZLİK

Bild1.png
2.png

Bakım ve Onarım konularında uzmanlaşan DAİMA ENERJİ ile uzaktan izleme ve önleyici denetimlerden, olası arıza müdahaleleri ve ayrıntılı raporlamalara kadar, uzaktan izleme ve takip konularındaki tüm hizmet yelpazesine tek kaynaktan ulaşabilirsiniz. Sunduğumuz diğer ilave hizmetlerimiz ise bu bütünü tamamlamaya yöneliktir. Bu sayede, tesisinizin etkin ve başarılı işletimini garantimiz altına aldırabilirsiniz.

Öngörülen enerji üretim verileriniz ancak fotovoltaik sisteminizin sağlıklı şekilde çalışması ile mümkündür. Bu nedenle, tüm hizmetlerimizin odağında sisteminizin sorunsuz çalışması vardır. Ülke çapında lider fotovoltaik markası olarak, sisteminizin maksimum performansı konusunda engin bilgi birikimi ve uzmanlığımıza her zaman güvenebilirsiniz.

Uzaktan izleme ve önleyici denetimlerden, olası arıza müdahaleleri ve ayrıntılı raporlamalara kadar, tüm hizmet yelpazemize tek kaynaktan ulaşabilirsiniz. Ülke genelindeki yetkili, profesyonel eğitimli ve uzmanlarımız hızlı müdahalesi ile olası arıza durumlarının önüne geçebilir, stoklarımızda bulunan yedek ürünlerle üretim kayıplarını en kısa sürede giderebilir ve telafi edebilirsiniz. 

Sunduğumuz diğer ilave hizmetlerimiz ise bu bütünü tamamlamaya yöneliktir. Bu sayede, tesisinizin sorunsuz ve başarılı işletimini güvencemiz altına aldırabilirsiniz. Bakım ve Onarım hizmetleri için DAİMA ENERJİ' yi tercih ettiğinizde, fotovoltaik güneş enerjisi tesisinizin sorunsuz çalışması ve azami verimi için hayati bir tercihte bulunmuş olursunuz.

Ek olarak bakım onarım hizmetleri kapsamında sunduğumuz uzaktan sistem izleme ve kontrol hizmeti ile sistem verimiyle ilgili veriler toplanıp değerlendirilir, kazanç istatistikleri oluşturulur ve CO2 tasarrufu hesaplanır.

Hızlı, etkin, anında müdahale yeteneğimiz ve tesis garantilerimizle yatırımlarınızın uzun dönemli Bakımı ve Onarımı konularında tecrübe ve yetkinliğimizle hizmetinizdeyiz.

Hizmet kapsamındaki çalışmalar:
 

  • Uzaktan sistem izleme ve kontrol 

  • Veri analizi ve optimizasyon 

  • Periyodik bakımlar ve gerekli onarımlar 

  • Arıza yönetimi ve raporlaması 

  • Periyodik üretim raporlamaları

  • Periyodik Profesyonel Temizlik

BAKIM

" Küçük, orta ya da büyük ölçekli fotovoltaik sistemleri, yüksek performansını sağlaması için bakım ister, DAİMA ENERJİ ile tüm bu bakımları yaptırabilirsiniz "

ONARIM

" DAİMA Enerji gerektiği anda sisteminize onarımı sağlar "

TEMIZLIK

" Özel Makineler ve Solar Paneller için üretilmiş sıvılar ile verimliliği artırabilir ve yatırımınızı koruyabilirsiniz "

Bild1.png

DAİMA ENERJİ, anahtar teslim güneş enerjisi sistemi projelerinin tasarımından hayata geçirilmesine kadar bütün aşamalarında faaliyet göstermektedir. Fotovoltaik sistemlerin kurulumu sürecinde gerekli her türlü malzeme tedariğinin yanı sıra, kullanılan malzemelerin ve sistem montajının kalitesi ve fotovoltaik sistem ekipmanlarının üretimi konularında da teknik danışmanlık ve denetim hizmetleri sunmaktadır.

Kadromuz, akademik ve profesyonel kariyerleri süresince güneş enerjisi sistemlerinin üretimi, kurulumu, bu sistemlerin ürettiği enerjisi depolanması ve dağıtımı konularına odaklanmış ve bu alanlarda ihtisaslaşmış mühendislerden oluşmaktadır. Uzmanlarımız, Avrupa Birliği ve Türkiye' de kazanmış oldukları teknik, idari ve hukuki deneyim ile Türkiye' deki güneş enerjisi sektörünün stratejik planlama, kaliteli ürün ve elektrik şebekesi bağlantısı alanlarındaki ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemektedir.

Güneş  enerjisi projelerinin geliştirilmesi için yurtiçi ve yurtdışı finansman olanaklarının araştırılması, fizibilite çalışmalarının yapılması ve iş planlarının hazırlanılması konularında uzmanlaşmış bir kadroya sahibiz. Mühendis ekibimiz, küçük ve büyük ölçekli fotovoltaik sistem uygulamalarındaki deneyimi sayesinde, merkezi olmayan enerji sistemlerinin elektrik şebekesine bağlantısı noktasında ortaya çıkması muhtemel zorlukları kolayca aşmaktadır. Ayrıca güneş enerjisi sistemlerinin kurulumu sonrası gerekli bakım-onarım, profesyonel temizlik, sistem kontrolü, performans ölçüm ve takip çalışmalarındaki deneyimlerimizi güneş enerjisi sektörüne sunmaktayız.

Bauingenieur.jpg
BİR SORUNUZ MU VAR?

Teşekkürler ! En yakın sürede size dönüş sağlanacak.

bottom of page